Часті запитання

Реальна швидкість доступу до інтернет-ресурсів залежить від:

  1. Обраного абонентом тарифного плану. Швидкість не буде перевищувати його максимально можливий розмір, зазначений в умовах тарифного плану.
  2. Завантаження зовнішніх Інтернет-каналів провайдера. На даний момент швидкість зовнішніх інтернет-каналів нашої компанії складає 4,4 Гб/с.
  3. Від швидкості віддачі інформації з певного Інтернет - ресурсу. Якщо швидкість віддачі з певного Інтернет - ресурсу обмежена, наприклад, двома мегабіта в секунду, то швидше з цього сайту Ви качати не зможете навіть на тарифних планах з заявленої більшою максимальною швидкістю. Швидкість віддачі з різних Інтернет - ресурсів може бути різна і не залежить від Вашого Інтернет - провайдера.
  4. Швидкість на торрентах залежить від популярності роздачі, чим більше бенкетів/сидів - тим краще. Також на швидкість при стрибку з торрентів впливає налаштування операційної системи, настройка торрент-клієнта, чи є у Вас реальний IP-адресу, апаратні характеристики Вашого комп'ютера або, якщо є, - маршрутизатора. А також те, як Ви до нього підключені: по WiFi або Ethernet.
  5. Від способу підключення. Якщо Ви підключені через «додаткове обладнання (роутер, точка доступу) то швидкість доступу в Інтернет може бути нижче, ніж зазначене у тарифі, так як додаткове обладнання може не забезпечити заявлену швидкість.
  6. Антивірусного захисту комп'ютера і завантаження процесора. Антивірусні програми, наприклад Internet Security, впливають на швидкість з'єднання з Інтернетом. Так само значною мірою на швидкість з'єднання з Інтернетом впливає Windows Firewall. При використанні даних програм швидкість з'єднання з Інтернетом може бути нижче, ніж заявлено в тарифному плані.
  7. Фізичних ушкоджень мережевої карти і мережевого кабелю. Якщо мережева карта абонента фізично пошкоджена (може згоріти від довгого терміну використання), або ж мережевий кабель по квартирі пошкоджено (притиснутий меблями, «затоптаний»відійшов «джек»), то це може в значній мірі вплинути на швидкість доступу в Інтернет.

Можна, для цього потрібно надіслати заявку нам на електронну пошту з обґрунтуванням її необхідності. До абонплати буде нараховуватись ще 25 грн. за цю послугу.

Зауважте, якщо у вас буде реальна IP-адреса, Ви будете незахищені від вірусів та атак з просторів Інтернету.

Ні, тарифний план можна змінювати лише один раз на початку місяця.

Файрвол (або брандмауер, пакетний фільтр) — це програма, що перевіряє дані, що проходять через мережеву підсистему (комп‘ютера) згідно заданих їй правил фільтрації. Використовується у комплексі з іншими заходами мережевої безпеки. Неправильно налаштований брандмауер може бути причиною повної або часткової непрацездатності мережевої підсистеми.

Річ у тому, що із зміною комп‘ютера у вас змінилася мережева карта і, отже, її фізична адреса (MAC-адреса). Для відновлення роботи мережі Вам необхідно звернутись в нашу службу підтримки.

Логін вказаний у додатку до вашого договору. Щонайшвидше дійти до нас з своєю копією договору і паспортом. Ми змінимо вам пароль на новий.
  1. Для всіх власників справжніх копій Windows доступний безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials.
  2. Тут ви можете завантажити безкоштовну демо-версію одного з найпопулярніших антивірусів Dr. Web! Також, при бажанні, можна придбати ліцензійну версію.
  3. Також ми створили підбірку безкоштовних антивірусів.
Вы можете купить карточки пополнения счета в точках продаж по всему городу или заказать их бесплатную доставку в удобное для Вас время и место. При заказе доставки карточек пополнения счета оплату можно производить как по факту доставки, так и с помощью Webmoney. Также Вы можете оплатить наши услуги с помощью банковских карт Visa и Mastercard. Оплата производится без снятия с Вас каких-либо комиссий. Важно! При этом способе оплаты для Вашей карты должна быть активирована функция Интернет – платежей (активируется Вашим банком). Также Вы можете произвести оплату через систему электронных платежей Приват-24, что особенно удобно держателям банковских карт ПриватБанка. При таком способе оплаты Вы должны быть зарегистрированы в Приват-24 и Вам не обязательно активировать функцию интернет-платежей для Вашей карты. Если Вы зарегистрированы в системе WebMoney, то имеете возможность произвести оплату с вашего кошелька, после чего деньги будут автоматически занесены на Ваш счет. При этом никаких дополнительных комиссий с Вас снято не будет! Держатели карт ПриватБанка имеют возможность произвести оплату за наши услуги своей картой у нас в офисе, с помощью эквайринг - терминала.
Самий час поставити це питання нашій службі пітримки. Ми відповімо на ваше питання, а також додамо його до цього розділу.