Часті запитання

Від чого залежить швидкість інтернету?

Реальна швидкість доступу до інтернет-ресурсів залежить від:

  1. Обраного абонентом тарифного плану. Швидкість не буде перевищувати його максимально можливий розмір, зазначений в умовах тарифного плану.
  2. Завантаження зовнішніх Інтернет-каналів провайдера. На даний момент швидкість зовнішніх інтернет-каналів нашої компанії складає 4,4 Гб/с.
  3. Від швидкості віддачі інформації з певного Інтернет – ресурсу. Якщо швидкість віддачі з певного Інтернет – ресурсу обмежена, наприклад, двома мегабіта в секунду, то швидше з цього сайту Ви качати не зможете навіть на тарифних планах з заявленої більшою максимальною швидкістю. Швидкість віддачі з різних Інтернет – ресурсів може бути різна і не залежить від Вашого Інтернет – провайдера.
  4. Швидкість на торрентах залежить від популярності роздачі, чим більше бенкетів/сидів – тим краще. Також на швидкість при стрибку з торрентів впливає налаштування операційної системи, настройка торрент-клієнта, чи є у Вас реальний IP-адресу, апаратні характеристики Вашого комп'ютера або, якщо є, – маршрутизатора. А також те, як Ви до нього підключені: по WiFi або Ethernet.
  5. Від способу підключення. Якщо Ви підключені через «додаткове обладнання (роутер, точка доступу) то швидкість доступу в Інтернет може бути нижче, ніж зазначене у тарифі, так як додаткове обладнання може не забезпечити заявлену швидкість.
  6. Антивірусного захисту комп'ютера і завантаження процесора. Антивірусні програми, наприклад Internet Security, впливають на швидкість з'єднання з Інтернетом. Так само значною мірою на швидкість з'єднання з Інтернетом впливає Windows Firewall. При використанні даних програм швидкість з'єднання з Інтернетом може бути нижче, ніж заявлено в тарифному плані.
  7. Фізичних ушкоджень мережевої карти і мережевого кабелю. Якщо мережева карта абонента фізично пошкоджена (може згоріти від довгого терміну використання), або ж мережевий кабель по квартирі пошкоджено (притиснутий меблями, «затоптаний»відійшов «джек»), то це може в значній мірі вплинути на швидкість доступу в Інтернет.

А чи можна мені одержати реальну IP адресу?

Можна, для цього потрібно надіслати заявку нам на електронну пошту з обґрунтуванням її необхідності. 

Зауважте, якщо у вас буде реальна IP-адреса, Ви будете незахищені від вірусів та атак з просторів Інтернету.

Чи можу я в перебігу одного місяця міняти тарифний план кілька разів?

Ні, тарифний план можна змінювати лише один раз на початку місяця.

Що таке файрвол?

Файрвол (або брандмауер, пакетний фільтр) — це програма, що перевіряє дані, що проходять через мережеву підсистему (комп‘ютера) згідно заданих їй правил фільтрації. Використовується у комплексі з іншими заходами мережевої безпеки. Неправильно налаштований брандмауер може бути причиною повної або часткової непрацездатності мережевої підсистеми.

У мене змінився комп‘ютер, і після цього перестала працювати мережа, в чому причина, і які мої дії?

Річ у тому, що із зміною комп‘ютера у вас змінилася мережева карта і, отже, її фізична адреса (MAC-адреса). Для відновлення роботи мережі Вам необхідно звернутись в нашу службу підтримки

Я втратив свій логін і пароль. Що мені робити?

Логін вказаний у додатку до вашого договору. Щонайшвидше дійти до нас з своєю копією договору і паспортом. Ми змінимо вам пароль на новий.

Де я можу завантажити антивірусний захист для мого комп'ютера?

  1. Для всіх власників справжніх копій Windows доступний безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials.
  2. Тут ви можете завантажити безкоштовну демо-версію одного з найпопулярніших антивірусів Dr. Web! Також, при бажанні, можна придбати ліцензійну версію.
  3. Також ми створили підбірку безкоштовних антивірусів.

Як оплатити послуги доступу в мережу Інтернет?

Ви можете оплатити готівкою у нас на офісі або онлайн через Приват24

Цих питань дуже мало, я не знайшов відповідь на моє питання. Що робити?

Самий час поставити це питання нашій службі пітримки. Ми відповімо на ваше питання, а також додамо його до цього розділу.