Головна / Налаштування PPPoE для роутера

Налаштування PPPoE для роутера

Налаштування PPPoE для роутера TP-Link: покрокова інструкція

Покрокова інструкціяналаштування роутера TP-Link для роботи з провайдером Євронет.

1. Підключаємо роутер до комп'ютера і до кабелю провайдера, для цього нам слід підключити кабель до відповідних портів:
- в синій порт вставляється кабель провайдера;
- в жовтий порт вставляється кабель, який буде підключатися до комп'ютера.2. Тепер відкриваємо будь-який браузер (Firefox, Chrome, Opera) і вводимо в адресний рядок адресу роутера:
192.168.0.13. Роутер вас попросить ввести логін і пароль для доступа. За умовчанням, заводом встановлено логін і пароль:
admin
admin
Якщо логін і пароль не підходить, то ви його завжди можете подивитися на нижньому боці самого роутера.4. Далі слід вибрати пункт меню «Быстрая настройка» і натиснути кнопку «Далее»5. Вибираємо тип WAN з'єднання «PPPoE» і натискаємо «Далее»6. Вводимо ваш логін і пароль, вони вказані в договорі, який ви отримуєте при оформленні підключення. І натискаємо «Далее»7. У наступному вікні нам пропонують налаштувати бездротовий режим. Вибираємо наступні параметри:
- Беспроводной режим: Включить
- Имя беспроводной сети: Назвіть якось вашу мережу Wi-Fi, рекомендується використовувати тільки символи латиниці і цифри (наприклад: moy_wifi)
- Регион: Украина
- Канал: Авто
- Режим: 11bgn смешанный
- Ширина канала: Авто
- Защита беспроводного режима: WPA-Personal/WPA2-Personal
- Пароль PSK: Пароль, який захистить вашу бездротову мережу, будь-який пароль 8 символів.
І натискаємо кнопку «Далее»8. У новому вікні натискаємо кнопку «Закончить»9. У вас повинне відкритися вікно «Состояние»10. Якщо Інтернет не працює, спробуйте перезавантажити роутер, для цього слід перейти в «Системные инструменты», потім вибрати пункт меню «Перезагрузка» і натиснути кнопку «Перезагрузка»